Články o Ash

Ashlee Simpson: Best Dressed at the 18th SAG Awards!

29. května 2012 v 19:24 | Lenisska

Podle E! Show "Modní policie", kde celebrity jako Joan Rivers, Kelly Osbourne a další společně se stylisty hodnotí módní kreace, byla Ashlee zvolena za nejlépe oblečenou celebritu na SAG Awards!

Joan Rivers prohlásila, že byla ohromena, jak Ashlee dozrála v tak elegantní ženu. Kelly Osbourne zase chválila její účes: "Její styl nakrátko ostříhaných vlasů je dokonalý. Je velice elegantní a také riskantní, ne každému by to slušelo."

New Music on Spring 2012!

29. května 2012 v 13:21 | Lenisska

Fanoušek Ashlee (Rich Baxter) měl možnost si krátce popovídat s Ash v prosinci na její akci propagující kolekci oblečení. Ash prozradila několik unformací o její nové hudbě.


Album by mělo vyjít na jaře 2012. S největši pravděpodobností se pro nás chystá něco na březen 2012, ale není to ještě úplně jisté. Co se podoby alba týče, nebude to prý dřívě zmińovaný folk, ale něco jako "britská taneční hudba", ale není to přímo taneční hudba, ani to není podobně předchozímu albu (Bittersweet World) nebo předchozí tvorbě. Sestra Jessica řekla, že už něco z připravovaného alba slyšela a velmi se jí to líbilo. Ash v této době stále píše a nahrává. Ashlee velmi pečlivě vybírá materiály a věří, že to bude dobrá nahrávka.

“Jessica Simpson Girls Line” Launch

29. května 2012 v 11:14 | Lenisska

Ashlee: "Našim cílem je inspirovat mladé dívky, aby skrze módu mohly vyjádřit svoji osobnost a kreativitu."


Podle oficiálního Facebooku "Jessica Simpson Collection", kde Ashlee pracovala jako desinger pro kolekci "Jessica Simpson Girls Line", bude uvedena na trh 5. listopadu. V ten den Ashlee i Jessica osobně představí svoji kolekci v Belk Crabtree Valley Mall.

Kolekce bude hodně různorodá, na výběr budou džíny, legíny, svetry, šaty a mnoho dalšího.

Ashlee working with Jessica on fashion line part 2

14. října 2011 v 17:16 | Lenisska

Jak už sem dřív psala, Ashlee a Jessica navrhly novou dívčí kolekci. Článek si můžete přečíst tady. Ashlee nyní oznámila, že se tato kolekce dostane do obchodů již tento měsíc!

Working on the new album!

14. října 2011 v 16:42 | Lenisska

Ashlee pokračuje v nahrávání svého nového alba. Na svém twitteru o tom informoval John Felmann, což je pop-punkový producent a taky frontman skupiny Goldfinger. Tudíž to vypadá, že nové album bude mít hudebně blízko k albu Autobiography, no uvidíme.

Happy 27th Birthday Ashlee!

5. října 2011 v 17:38 | Lenisska
3. října Ashlee oslavila své 27 narozeniny !! Přeju jí samozřejmě všechno nejlepší, hodně úspěchů (doufam teda že nějaké hudební úspěchy ještě budou), a hlavně držím palce ve vztahu s Vincentem.
Happy Birthday Ash! We love you <3

More About America’s Next Top Model

7. září 2011 v 16:15 | Lenisska

Objevilo se více informací ohledně Ashlee, která bude v hostující porotě v pořadu America's Next Top Model.

O tom, že se Ashlee v pořadu objeví sem vám psala už tady. Teď už je jasné, že se Ashlee objeví ve druhém díle této série, krerý se bude vysílat 21. září. Můžeme jenom hádat, kdy se dostane díl i k nám. Ale sem si jistá, že se video s Ashlee objeví, ať už na youtube, nebo kdekoliv jinde. Určitě se máme na co těšit.

Ashlee to be a guest judge on America’s Next Top Model

5. srpna 2011 v 19:04 | Lenisska


17. serie úspěšné americké reality show "America's Next Top Model", kterou pořádá Tyrou Banks, bude mít v USA premiéru ve středu 14. srpna, Tyra Banks bude i nadále v čele poroty spolu s módním editorem Andrém Leonem Talleym a fotografem Nigelem Barkerem.

Hostující porota bude tentokrát vybírána z jiných kruhů než předtím. A kdo že tam bude patřit? Například Nicki Minaj, Kathy Griffin, LaToya Jackson, Ashlee Simpson, Kristin Cavallari, Coco Rocha, Anthony Zuiker a módní fotograf Nikos Papadopoulos.

Ano! Ashlee se tam také objeví, což znamená, že by mohly být nějaké další užasné fotky. U nás se možná této 17. řady taky dočkáme, na Prima LOVE nyný běží 3. serie .. tak snad jednou se dohrabeme i k té 17. :D

Meet Ashlee’s new boyfriend

30. června 2011 v 12:04 | Lenisska
Ashlee si našla nového přítele!

Je jím herec Vincent Piazza (můžete ho znát ze seriálu Zákon a pořádek, Zachraň mě). Poprvé spolu byli viděni v ulicích New Yorku 20. června.

Ashlee working with Jessica on fashion line

30. června 2011 v 11:34 | Lenisska

Sestry Jessica a Ashlee Simpson oznámili novou společnou kolekci oblečení.

Ta doplní řadu již zavedené značky Jessicy. Jessica se k tomu vyjádřila takto: ,,Vytvoření nové kolekce bude přirozeným doplněním stávající značky. Jsem nadšená, že se moje sestra Ashlee bude na práci podílet jako spolutvůrce, protože ona oblečení dodává důvtipný rockerský vzhled, který definuje dnešní módu."

Ashlee se o své nové práci vyjádřila takto: ,,Mým cílem bude navrhovat oblečení, které pomůže inspirovat mladé dívky k vyjádření své osobnosti a tvořivosti v módě."

Nová, zatím nepojmenovaná, kolekce by se měla začít prodávat koncem tohoto roku a bude dostupná ve více než 400 obchodech v USA a Kanadě. Bude obsahovat opravdu rozmanité zboží - trička, mikiny, svetry,džíny, obuv atd.

Ashlee Simpson & Pete Wentz Want To Reconcile But Joe Simpson Is Getting In The Way!

30. června 2011 v 11:18 | Lenisska
Ashlee a Pete se zoufale snaží dostat se zpátky k sobě, a to navzdory podání rozvodové žádosti v únoru.

Hollywoodlife.com mluvil výhradně se zdroji blízkými Petovi, které uvedli, že pár je v těchto dnech prakticky nerozlučitelný, ale je tady velký klín, který jim brání dát se opět dohromady.

Zní to neuvěřitelně, ale klínem je podle zdroje samotný otec Ashlee Joe. Joe se snaží realizovat plán vytvoření reality show o Ashlee a jejím single životu. Už prý údajně jednal se stanicí VH1, bez přítomnosti Ashlee. I přes to, že Ashlee uvedla, že se na to necítí, Joe najal někoho, kdo by mohl zfilmovat její stříhání vlasů (což bylo ještě před podáním rozvodu!). Mají natočeno už více materiálu, ale výhradně bez Bronxe. Hlavně kvůli tomu, aby nepotřebovali souhlas Peta. Joe opravdu tvrdě pracuje na tom, aby reality show opravdu vznikla. Chce mít pilot hotový v srpnu, právě když budou probíhat MTV Movie Awards, kde může Ashlee na červeném koberci propagovat.

Pokud jde o Ash a Peta, jsou více ,,dohromady", než ,,odděleně" - mnohem víc. Ashlee je vždy s Petem i při jeho obchodních jednáních. A zrovna včera dělali něco pro Den matek společně. ,,Pete nemá nic proti Joemu," říká náš zdroj, ,,ale trápí se tím, že jim stojí v cestě." Pete by se rád soustředil jen na život s Ashlee a Bronxem.

I když má Pete hodně práce, stále čeká, jak se vyjádří Ashlee. ,,Chce vědět, jak si u ní stojí," říká zdroj. Nechce se zavázat k jakékoli práci, dokud vše nevyřeší s Ashlee.

Joe může stále tvrdě pracovat na tom, aby se zabránilo usmíření, ale zbytek její rodiny by byl nadšený, kdyby zase mohli vidět pár oficiálně dohromady. ,,Tina a Jess mají Peta rády a vidí ho jako otce Bronxe," uvádí zdroj.

Samotní Ashlee a Pete se k celé věci dosud nevyjádřili. Ani Joe se nechtěl k reality show vyjadřovat.

Paradox – Black Cards

30. června 2011 v 10:46 | Lenisska
Black Cards (kapela Peta Wentze) zveřejnila 13. dubna na jejich YouTube channelu nový song, písnička by měla být napsána pro Ashlee, je to vážně pěkný.

New Rumors

14. března 2011 v 12:51 | Lenisska

Pověsti o tom, že Ashlee chodí s Craigem Owensem, nejsou pravdivé.

Podle zdroje blízkého zpěvačce, zprávy o začínajícím románku nejsou pravdivé. ,,Craig je dávný přítel a dost jí pomohl v tomto těžkém období. Neexistuje žádný nový vztah. Jsou jen přátelé."
Byla vyvrácena i další fáma. Ta tvrdila, že mezi Ashlee a Petem se rozpoutal boj o opatrovnictví syna Bronxe. I tohle však bylo dementováno. Zdroj tvrdí:,, Ashlee a Pete se rozdělili v dobrém a pracují na tom společně tak, aby to bylo co možná nejlepší pro Bronxe."
,,Právě teď se pozornost Ashlee soustředí na Bronxe a na nějaké nové projekty, které mají přijít. To je všechno."

Ashlee moves with Jessica

16. února 2011 v 19:13 | Lenisska
ashlee-simpson-as.blog.cz
Ashlee se nastěhovala do domu sestry Jessicy poté, co ohlásila rozvod.

Zdroj řekl: ,,Ashlee po oddělení od Peta potřebovala být s rodinou." Ashlee teď bydlí společně se sestrou Jessicou, jejím přítelem Ericem a samozřejmě má u sebe syna Bronxe. Jessica řekla:,, Ashlee s Bronxem jsou u nás vítání, než bude připravena najít si své nové vlastní místo." Zdroj pro In Touch dodal:,,Je tam hodně rodinných večeří a hodně modliteb. Ashlee si nemohla přát lepší podporu."

Pete se rozvodem hodně trápí. ,,Pete hodně pláče, je zdrcen a nechce, aby byl konec. Ashlee ho sice má ráda, ale je připravena jít dál. Když on cestoval za prací, měla ona spoustu času na přemýšlení a nakonec se cítí šťastnější bez něj."

Ashlee Simpson & Pete Wentz Married Too Young

16. února 2011 v 19:05 | Lenisska
Úryvek z článku pro magazín People.
,,Byl to klasický případ svatby mladých lidí, co čekají dítě. Jsou mladí, v průběhu let se mění a oddělují se od sebe," uvádí zdroj z jejich blízkosti. Slavný pár řešil otázku rodina versus kariéra a to také způsobilo napětí ve vztahu. ,,Když nemusíte trávit spoustu času spolu, věci si vyžádají změnu," uvádí zdroj.
Mají dvou letého syna Bronxe, Simpson se stále rozhodovala jestl se zaměřit na rodinu, nakonec však práci skutečně pustila. ,,Ashlee trávila s Bronxem opravdu hodně času, a to dělá hodně," říkají jí blízcí lidé. ,,Ashlee miluje být matkou, ale také miluje být umělcem a chce se vrátit." Mezitím byl Pete neustále pracovně vytížený a trávil čas mimo rodinu.
Další zdroj řekl, že vztah mezi ,,ex" je velmi přátelský. ,,Ashlee a Pete spolu vycházejí velmi přátelsky - je to v pořádku."

Ashlee Simpson and Pete Wentz divorcing!! (Sad News)

10. února 2011 v 9:02 | Lenisska
Ashlee Simpson a Pete Wentz ukončují své manželství !!

Soudní záznamy dokazují, že Ashlee podala žádost o rozvod s basistou kapeli Fall Out Boy ve středu v Los Angeles. Ve společném prohlášení bývalý pár uvedl, že mají v plánu zůstat přáteli, a že jejich hlavní prioritou je jejich 2 letý syn, Bronx.

Ashlee jako důvod rozpadu manželství uvedla neslučitelné rozdíly a snaží se dostat syn do své péče. 26-ti letá zpěvačka a herečka si Wentze vzala v květnu 2008. Soud zatím neurčil datum pro jejich rozvod.


Co říct? Pro mě je to obrovský šok !! Nikdy bych nečekala, že se zrovna tychle dva rozvedou. Z fotek by mě ani nenapadlo, že řeší nějaký problém. Ale zřejmě tam problém byl...

EDIT:

Ashlee učinila menší prohlášení:

,,Po pečlivém zvážení jsme dospěli k obtížnému rozhodnutí podat žádost o rozvod. Jsme stále přátele a hluboce oddaní a milující rodiče, náš syn Bronx zůstává prioritou číslo jedna. Žádáme, abyste všichni ctili naše soukromí, zatímco procházíme touto fází našeho života."

Pete wants to take his family to work with him

5. února 2011 v 11:14 | Lenisska
Pete Wentz plánuje vzít svoji rodinu na tour.

Jedenatřicetiletý rocker - který má dvouletého syna Bronxe a za manželku Ashlee Simpson-Wentz - byl v posledních letech hlavně prvotřídním tátou a nyní se těší na návrat do práce s jeho novou kapelou Black Cards, zvlášť teď když je jeho dítě dost staré aby 'mohlo vidět svět'.

Pete řekl: "Momentálně je skvělou věcí to, že je má rodina plně mobilní a je schopná cestovat se mnou. Myslím, že tohle mohla být jediná překážka. Faktem je, že teď můžou jet, takže chci být zpátky na hudební scéně."

Michigan Avenue Magazine November Issue!

12. listopadu 2010 v 18:01 | Lenisska

Život je krásný
Ashlee Simpson-Wentz se nachází na skvělém místě. Jen se zepteje na chicagský bar Angels and Kings jejího manžela Peta a ona řekne: ,,Je to nádhera." Nebo skutečné zalíbení Chicaga, navštívila v poslední době mnoho památek ve městě jako například jezero Michigan, historické muzeum a sídlo metodistické církve.

Ona je prostě naprosto spokojená v této fázi života, která je orientovaná na její rodinu a také pracuje v pohodlném tempu na čtvrtém albu, které vyjde příští rok.

READ MORE ???

New Album, New Clothing Line and Shiny Airwalks!

9. září 2010 v 17:34 | Lenisska

Ashlee při příležitosti představení kolekce jaro 2011 Jessicy Simpson, udělala rozhovor s PAPERMAG.


Půjdete se podívat na New York Fashion Week?
Možná tak trochu. Chci psát hlavně hudbu tento týden.

Už víte, jakým směrem se bude ubírat vaše čtvrtá nadcházející nahrávka?
Vím, vím. Vidím světlo. Ale rozhodně to ještě není závazné. Každopádně bude to trochu lidové.

Bude to více lidové než Pieces of me?
Měla jsem ten pocit. Ale uvidíme, co přijde tentokrát.

READ MORE ???

Ashlee to model at New York Fashion Week

30. srpna 2010 v 15:02 | Lenisska

Jessica Simpson fušuje do řemesla návrhářů a na jaro 2011 má připravenou vlastní kolekci džínů, dalšího oblečení a šperků.

Místo aby uspořádála klasickou módní přehlídku s předními modelkami, rozhodla se pro soukromou prezentaci, kde modely předvede 8 jejich nejlepších kamarádek. Mezi nimi samozřejmě nebudu chybět Ashlee.

Datum přehlídky zatím není znám. Každopádně se můžeme těšit na nové fotky Ashlee.
 
 

Reklama