News about site

ASHLEE-SIMPSON-AS IS BACK !!!

29. května 2012 v 20:12 | Lenisska

Ano, je to tak. Tento blog se vrací !!

Odešla sem a ani sem se nerozloučila a moc se za to stydím :/. Blogování mě zkrátka už nebavilo a navíc sem byla v maturitním ročníku a na tohle absolutně neměla čas. Teď mám ale po maturitě a trochu se mi i stýskalo, proto se vracím zpět!

Dneska sem přidala pár věcí, které se kolem Ashlee staly - videa, fotky i články. Zítra dodělám zbytek. Taky se zkusím poohlídnout po novém vzhledu blogu, protože tenhle je tu už proklatě dlouho :/. No uvidíme, jak to vyjde.


Prozatím se mějte

HELP PLEASE...

11. října 2011 v 18:17 | Lenisska

Neznáte prosím někdo člověka, který by uměl PORTUGALSKY nebo aspoň ŠPANĚLSKY?

Potřebovala bych totiž přeložit jednu povídku .. no, španělsky sice umim, ale vůbec na tom nejsem nějak skvěle :D:D a přes Google translate to vážně nejde :D...

Prosim prosim, zkuste se zeptat i kamarádů :)


News about Ashlee

28. srpna 2011 v 10:03 | Lenisska

Zdravím! :) V posledních dnech nebylo bohužel co přidávat, protože se po Ashlee slehla zem. Ale já už vím kde byla!

Před pár hodinami Ashlee totiž na svém Twitteru zveřejnila novou zprávu (přečíst si ji můžete vlevo v menu). Ash byla spolu s Bronxem na prázdninách a zřejmě si to moc užívali. Ale co je dobré i pro nás, teď, když je Ash zpátky se určitě můžeme těšit na nové fotky. Prozatím Ash poslala na Twitteru ještě fotku s Bronxem, podívejte se na ní tady.Just thinking ...

1. srpna 2011 v 17:23 | Lenisska
Ahojte lidi !! Jenom sem tak trochu přemejšlela ....

Ano! i já občas přemejšlim :D .. nechtěl by si někdo z vás se mnou založit nějakej blog? Nikdy sem neměla žádnou spoluadminku a tak by mě i zajímalo jak to pak vlastně všechno šlape a tak .. Navíc bych se ráda od Ashlee trochu odreagovala..

Tak co na to řikáte? Na tématu bysme s epak domluvili .. pokud teda někdo máte zájem tak napište do komentářů ... doufam, že se aspon někdo ozve :)Happy 4th Anniversary Ashlee-Simpson-AS!

31. července 2011 v 10:00 | Lenisska
Ano! Je to neuvěřitelné, ale tento blog je tu s vámi už 4 roky.

Opravdu nemůžu uvěřit, že už to dělám tak dlouho. Nepřijde mi to jako 4 roky. Za tu dobu už se toho tolik změnilo, ať už v mém životě, v životě Ashlee nebo i v životě samotného blogu. Takže mi dovolte pár (možná i více) vět.

S blogem sem tenkrát začla jako 14 letá holka na základní škole, slyšela sem pár písniček od Ash a řekla si, že bych si o ní mohla udělat blog. Možná to bylo i kůli tomu, že o Ashlee tolik webů nebo blogů (to je de facto jedno) tolik nebylo a já vždycky chtěla mít něco "extra", co moc lidí nemá. Teď je mi už 18 a spousta věcí se změnila, ale Ashlee pořád zbožňuju (i když jí nikdy neodpustim že se ostříhala :D), ale zpět k začátkům blogu. Řekla bych, že ashlee-simpson-as byl od začátku celkem oblíbeným blogem a jak postupoval čas, návštěvnost jen stoupala. Pak ovšem došlo k pár problémům a návštěvnost i komentáře začali ubývat, a ve velkém je to moje chyba, což mě i mrzí. Nakonec to vyústilo v hodně dlouhou neaktivitu, to mě snad mrzí nejvíc, protože většina lidí co zůstala, po tomhle přestala blog navštěvovat a teď mi tak trochu přijde, že blog už dělám spíš sama pro sebe. Přesto můžu říct, že budu pokračovat dál. Poznala sem spoustu nových lidí, za což sem strašně moc ráda.

A co napsat na závěr? Snad jen že doufám že se lidi postupně zase začnou vracet, ať už kvůli mě nebo Ashlee, to je jedno, ale řekla bych, že si to tento blog i zaslouží. A timhle končim svoje sebelitování (:D) a přeju blogu ještě spoustu dalších let !HIATUS

13. července 2011 v 19:14 | Lenisska

Ano, po mém "VELKÉM" návratu je tu vyhlídka na další neaktivitu. Ale žádný strachy, je to jenom kůli tomu, že letim na dovču a fakt se mi tam nebude chtít kontrolovat novinky o Ashlee :D, myslim že to chápete.

Takže HIATUS od 14. 7. 2011 - 26. 7. 2011New Part of Ashlee-Simpson-as

12. července 2011 v 12:35 | Lenisska
.
Tak se konečně objevily nové fotky Ashlee (najdete je pod tímto článkem), Ash je na nich se svým novým přítelem. Opravdu jim to spolu moc sluší a Ash vypadá opravdu šťastně a spokojeně, což je skvělý! .. No ale zpátky k blogu, Ashlee-Simspon-As má svou novou a další část - Ashlee-lyrics, najdete tu texty a překlady Ashleeiných písniček. Tak se tam určitě podívejte :) ...
.
V budoucnu mam ještě něco v plánu, ale uvidim jak to eště všechno vyjde.
.

Updates

8. července 2011 v 11:48 | Lenisska
Hey ♥ :) Přináším vám novinky z blogu

O Ashlee novinky nejsou a já sem blog v poslední době hodně moc zanedbávala, a proto sem se rozhodla ho zas trochu poupravit. Takže sem prošla všechny články o Ashlee (některý i vymazala) a upravila sem obrázky (zkontrolovat to můžete tady). Pak sem i upravila Audio, kde si můžete (už konečně přehledně) stahnout písničky od Ash. Dál sem pak přidala Ashina nového přítele do kategorie Boyfriends. Jo a taky sem prošla Videa s Ashlee, všechny už sou tam z youtube a hlavně sou konečně všechny funkční.

Pak sem taky začala pracovat na Lyricscentru, kde si budete moct najít texty a překlady písniček. No a taky sem změnila desing na Iconcentru (viz. obrázek), a upravila sem to celý, takže už máte větší přehled o stránkách atd.

No a to je asi všechno, v neděli možná eště něco upravím nebo přidám.


The Return and Updates

30. června 2011 v 13:11 | Lenisska

Ano, vim, že je to už po několikáté. Vždycky napíšu, že sem zpátky a pak tady zas nic nepřibývá. Tentokrát to snad už bude jinak, alespoň doufám. Sice asi novinky nebudou přicházet hned, ale třeba 1x, 2x týdně. Uvidíme jak to všechno bude nebo nebude.

Každopádně sem dneska doplnila vše, co sem zameškala a jelikož toho bylo opravdu hodně, tady máte menší přehled:

Press (Články)

Candids (Gallery)
Twitter Pictures (Gallery)
Appearance (Gallery)


THANK U !

1. dubna 2011 v 19:14 | Lenisska

Chtěla bych se omluvit, že blog už neni aktualizovaný jako dřív. Ale jak už sem jednou psala, nějak neni chuť ani čas sem cokoliv přidávat. Přesto se ve mě jednou za čas ozve svědomí a přidám sem všechny novinky.

ALE chtěla bych Vám všem strašně moc poděkovat !! Za co? No přece za to, že i když to tu je takový spíš umřelý, tak stále tento blog navštěvuje (včerejší návštěvnost - 71 lidí) dostatek lidí. TAKŽE DĚKUJU MOCKRÁT !! Opravdu to potěší :)

Btw. Napálil Vás dneska někdo? :D Mě zatím ne, a tak to doufám i zůstane :D.

A ještě mimochodem :D .. nevíte někdo o někom kdo by mi mohl udělat nový lay? Tenhle je tu už docela dlouho :) Předem děkuju :)ho ho ho MERRY CHRISTMAS .......

24. prosince 2010 v 10:35 | Lenisska
Všem Vám přeju ŠTASTNÝ A VESELÝ Vánoce. Hlavně bohatý žejo, to je nejpodstatnější :D. No a ať si to krásně užijete, ať už s rodinou nebo kamarády. Letos po X letech vyšlo, že sou jakž takž ty Vánoce bílý. Teda nevim jak u Vás ale v Praze celkem jo :D.

Tak nezapomeňte se po rozbalení dárků svěřit co ste dostali, sem zvědavá :D.Apologize ...

23. prosince 2010 v 10:41 | Lenisska
Ahojte lidi, eště ste na mě nezapomněli?

Já vím, dlouho sem tu nebyla. Nemám ani žádnou "pořádnou" omluvu. Prostě nebyla chuť něco přidávat a poslední dobou mi přijde, že už ani tolik nemam ráda Ash. Což je škoda. ... Nevim jak to s blogem bude do budoucna. Ale já bych blogovala ráda dál, ať už s Ashlee nebo bez. Ale tentokrát bych chtěla zkusit eště s někym a nějakou známou a provařenou celebritu. Ashlee skoro nikdo nezná, což se podepisuje i na návštěvnosti.

Tak kdybyste měl někdo zájem se mě ujmout a založit společnej blog o "někom známym (!)" :D. Určitě se ozvětě!


UPDATES

Ještě abych nezapomněla, objevily se dvě nové fotky z photoshootu Jacka Guye.


I'm BACK !!

30. srpna 2010 v 14:35 | Lenisska
Takže sem si našla volnou chvilku a rozhodla se tedy přidat na blog nové informace.

Jistě jste si všimli, že v menu (levý sloupec :D) se konečně objevilo Ashleeino čtvrté album (Projects). Bohužel k němu ještě moc informací není.

Dále se objevily dvě nové fotky z photoshootu Andrewa Macphersona.

EDIT 15:17

konečně výsledky ankety POTM July

rozhodla sem se, že prozatím nebudu dávat novou anketu na POTM, už ani nemám nápady na témata. Kdyby ste náhodou měli nějaký nápad, určitě napište do komentářů

a na konec jdu konečně odpovědět na žádosti o přátelství :D


ASHLEE-SIMPSON-AS: 3 YEARS ONLINE !!!

31. července 2010 v 10:00 | Lenisska
A JE TO TADY !! ASHLEE-SIMPSON-AS SLAVÍ SVÉ 3. NAROZENINY !!!
.
Nechápu, že už se tak dlouho držím. Vážně je to kolikrát těžký, ať už z časových důvodů nebo poruchami blogu.cz. Nejednou už sem to chtěla vzdát, ale nevzdala a sem za to ráda ! Taky bych chtěla poděkovat svým Affilates a všem návštěvníkům, kvůli kterým vlastně tento blog je. Sem ráda, že Ashlee-Simpson-As je celkem oblíbeným webem, (no ono českých webů o Ash moc není :D) nejen kvůli sobě, blogu, ale i kvůli Ashlee. Tímto se stává více známa v ČR a SR. Za 3 roky s Ashlee sem si ji snad zamilovala ještě více, než předtím. De facto už patří do mého života. A sem nadšená, že skládá hudbu na nové album.
.
Všichni, kteří nemají rádi mě nebo můj blog musí překousnout jednu věc: BLOGU SE JENTAK NEVZDÁM !!! Byla by to škoda, nemyslíte ?! Ať už díky tomu úsilí, hledání informací, času atd.
.
Takže nakonec blogu přeju VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!!
.

I'm BACK !! + Amazing NEW about Ash

17. července 2010 v 15:18 | Lenisska

ANO !! Už sem se ve zdravý a krásně opálená vrátila !

Že je to nějak brzo? No, to by Lenisska musela bejt trochu normální a nemyslet si, že k moři jede na 14 dní. Nevadí že jo .. Jinak bych se hned vrátila zpátky, tady to je strašný :D (v Praze).

Ale to je jedno, hlavní je že sem tu a už sem stačila trochu pozměnit blog. Změnila sem ikonky u Affs a celkově zapsání Affilates. Takle se mi to líbí víc :D.


A dostáváme se k té úžasné novince o Ashlee. Díky členovi Ashlee-star fora, Jillian, sme se dozvěděli, že Ashlee a Ray (Ashin nejlepší kámoš a hudební kolega v jednom) se v nedávné době pustili do psaní písniček ! Jak se na to přišlo? Jednoduchá odpověď ! Přes twitter :D

"@MajestusJones RAY i havent seen you sense Pete and Travie's art show in LA. are you back in the studio with ashlee anytime soon?"

Rayova odpověď: @Princessp1193 we have started to write recently again...getting back on the horse

Takže na něčem spolupracují! Opravdu skvělá novinka, snad se v příštích dnech dozvíme víc.


HIATUS

5. července 2010 v 10:00 | Lenisska
A je to tady !! Hiatus přichází i na tento blog, od 5. do 19. sem u moře, takže novinky na stoprocent přibývat nebudou. O prázdninách moc doma nebudu, ale vždy alespoň jednou za týden sem něco přihodím. Takže se nebojte že celý dva měsíce tu blog bude zet prázdnotou, NEBUDE !! Pouze když budu u moře.

Děkuji za pochopení :D

EDIT 16.7. 2010

Našla sem wi-fi !! :D Nedalo mi to a musela sem přidat pár novinek o Ash.

Tune it !!! + Messages from Ash

2. července 2010 v 13:28 | Lenisska

Mám pro vás úžasnou zprávu.

Pokud máte v televizi stanici AXN, určitě se těšte na pátek 9. 7. Proč? Jak víte Ashlee s Petem sis třihli roli v CSI:NY (neboli Kriminálce New York) a právě příští pátek na AXN ve 20:00 tento díl pude.

Takže se určitě dívejte!

Edit 15:13

Právě sem doplnila rubriku Messages from Ashlee ! Konečně si můžete přečíst všechny (!) zprávy, které Ash poslala svým fanouškům.

No news, Iconcenter

1. července 2010 v 17:13 | Lenisska

Ahojte ! O Ash nejsou žádné novinky, jako kdyby se po ní slehla zem. Tak sem alespoň přidala něco do ICONCETRA. Pěkně se to tam hromadí a řekla bych, že mam jedno z největších Iconcenter s Ashlee. :D Takže se určitě jukněte !


New Icons ..

20. června 2010 v 15:40 | Lenisska
Měla sem teď asi 10 minut času, tak sem udělala 5 ikonek blogu. :D A víte co, nemusíte nikam klikat a podívat se na ně můžete i přímo tady :D:D ... Jo a jinak co je na nich jinýho než na těch ostatních? Vlastně skoro nic, až na to, že jsou dělaný jakoby do "kulatýho obdélníku" vy víte co tim myslim :D Tak co, líbí ? Aspoň trošku ?Today News

19. června 2010 v 17:10 | Lenisska

HALLO ! :D

Dneska sem si dala lenošící den, takže sem už od rána zalezlá v posteli - vyčerpání ze školy, vážně už jedu z posledního. Ale dost o mě! Abych byla alespoň trochu užitečná, tak sem si řekla že bych mohla něco udělat na blogu.

STEP 1: Trochu sem upravila a podle mého i zjednodušila rubriku o Ashlee Simpson Show (podle mě je to přehlednější - pokud nechápete, myslím tím když rozkliknete Photos nebo Episodes), dál sem tam přidala Downloads, takže si kterýkoliv díl (teda z těch co sem našla :D) můžete stáhnouti do svého ctěného počítače.

STEP 2: Přidala sem do Galerie podkategorii Projects. Zde můžete nalézt fotky z Videoklipů (které sem dneska dodala) a z natáčení těchto hudebních klipů. Ostatní fotky sem zatím nedodala, ale těšit se můžete na fotky z filmů, kde Ash hrála a taky seriály atd.

STEP 3: Don't Forget !! Aneb nezapomeňte hlasovat v POTM !!!!


 
 

Reklama